MYTHIC OIL MASKA PRO PEVNÉ VLASY - 200ml Zobrazit větší

MYTHIC OIL MASKA PRO PEVNÉ VLASY - 200ml

Nový produkt

Bohatá vyživujíci maska zkrotí nepoddajné, pevné vlasy a zanechá pocit výživy díky vysoké koncentraci arganového oleje a extraktu z myrhy.

Více informací

725 Kč s DPH

Více informací

Husté vlasy jsou často nezvladatelné a nadměrně krepaté, těžko se narovnávají nebo kulmují a chybí jim objem. Každé ráno můžete zajít do kosmetického salonu, aby vaše vlasy vypadaly vznešeně, nebo můžete doma používat profesionální přípravky. Výrobky známé francouzské společnosti Laurel se řadí mezi profesionální produkty, ale díky snadnému použití a vysoké účinnosti jsou použitelné i v domácnosti.

Loreal Professionnel Mythic Oil Masque For Thick Hair je stěžejní pro každou ženu. Technologie založená na starých indických tradicích péče o zdraví a krásu obsahuje extrakt z myrhy a arganový olej, které společně dodávají kadeřím výživu, hydrataci, lesk a pružnost. Koncentrovaná směs se vsákne do pokožky, dodá jí potřebnou úroveň hydratace a pomůže ji udržet. Stav pramenů se zlepší již po prvním použití. Nezatěžuje ani neznečišťuje vlákna, zanechává je svěží a křehké. Pravidelná aplikace masky zaručuje odstranění suchých a roztřepených konečků, lesk, hladkost a pružnost.

Vlastnosti:

  • hloubkově vyživuje husté, silné a nezvladatelné vlasy
  • hydratuje vlasová vlákna a dodává jim pružnost a lesk
  • usnadňuje rozčesávání a úpravu vlasů

Návod k použití:

Po umytí naneste požadované množství přípravku na čisté, lehce ručníkem vysušené prameny. Počkejte 3-5 minut a poté důkladně opláchněte tekoucí vodou.

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook