L'ORÉAL PROFESSIONNEL MYTHIC OIL HUILE ORIGINALE - 100 ML Zobrazit větší

L'ORÉAL PROFESSIONNEL MYTHIC OIL HUILE ORIGINALE - 100 ML

Nový produkt

Jedinečný olej pro všechny typy vlasů dokáže vaše vlasy hloubkově vyživit, rozjasnit a vyhladit. Vysoký obsah avokádového a hroznového oleje.

Více informací

725 Kč s DPH

Více informací

Mnoho žen se potýká s problémem nepoddajných vlasů, které se obtížně upravují a udržují v požadované poloze. Odborníci z přední francouzské kosmetické společnosti Lorelle Professional vytvořili pro řešení tohoto problému jedinečný produkt - Mythic Oil pro nepoddajné vlasy.

Tento luxusní produkt patří do řady Lorelle Professional Mythic Oil, která zahrnuje produkty inspirované tradicemi krásy a péče o orientální krásky. Nové beztížné složení oleje v dokonalé harmonii a rovnováze poskytuje potřebnou výživu, regeneraci a zkrocení nepoddajných kadeří. Přípravek se ihned po nanesení vstřebává, nezanechává zbytky a nezatěžuje prameny. Složení je založeno na vyváženém obsahu arganového oleje a oleje z rýžových otrub. Arganový olej je velmi cenný organický produkt, bohatý na vitaminy E, A a D s vysokou koncentrací lipidů, intenzivně vyživuje, hydratuje a zjemňuje, zanechává vlasy lesklé a poddajné. Olej z rýžových otrub je přírodní antioxidant získávaný z přírodních zdrojů. Vyživuje, hydratuje a opravuje poškozené části pokožky. 

Vlastnosti:

  • předchází krepatění vlasů po dobu až 2 dní
  • chrání vlasy při fénování až do teploty 230 °C
  • navrací ztracený lesk suchým a poškozeným vlasům
  • poskytuje profesionální péči jako od kadeřníka
  • regeneruje vlasová vlákna

Návod k použití

Přípravek naneste na vlasy před úpravou tak, že vlasy umyjete, vysušíte ručníkem a nanesete přípravek tak, abyste se vyhnuli oblasti vlasové linie. Přípravek vlasy vyživí a zajistí, aby byly před úpravou poddajné.

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook