Šampon s objemovým účinkem pro jemné vlasy - Volumetry

Nový produkt

PUSH-UP EFEKT - Dejte vašim vlasům podporu antigravitačního efektu s tímto průzračným šamponem, který na pohled podpoří objem vašich vlasů. Tento šampon, obohacený o kyselinu salicylovou, vlasy myje a šetrně pročišťuje.

Více informací

385 Kč s DPH

Více informací

Inovativní šampon Volumetry z profesionální řady francouzské společnosti L'Oreal Professionnel je určen pro každodenní péči o všechny typy vlasů, ale nejvýraznější účinek této vlasové kosmetiky Loreal se projeví při použití k mytí oslabených a řídkých vlasů.


Po prvním použití tento přípravek umožňuje přeměnit tenké a povadlé prameny vlasů na husté a objemné vlasy, což výrazně zvyšuje vizuální přitažlivost vlasů. Šampon Volumetry od Loreal Global Brand má jedinečné složení a obsahuje high-tech komponenty, které dodají vašim vlasům vynikající plnost.

Speciální složky kosmetického přípravku zvětšují objem o třetinu, aniž by vlasy slepovaly nebo pokrývaly. Vaše vlasy zůstanou měkké a pružné a budou příjemné na dotek i na pohled. Šampon při mytí vlasů hydratuje pokožku hlavy a dodává kořínkům vitalitu.

Vlastnosti:

  • šetrně myje pokožku hlavy a zanechává vlasy čisté a nadýchané
  • odstraňuje maz a nečistoty
  • posiluje vlasy a propůjčuje jim objem
  • lehká textura pečuje o vlasy bez zatížení

Návod k použití:

Naneste šampon Volumetry na vlhké vlasy, napěňte a opláchněte vlažnou vodou.

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook