PROFESIONÁLNÍ TEXTURIZAČNÍ SPREJ - Volumetry 125 ml

Nový produkt

Pro objem a nadzdvižení od kořínků, pro jemné a zplihlé vlasy - bezoplachový sprej Volumetry

Více informací

485 Kč s DPH

Více informací

Účinný stylingový přípravek na vlasy z řady Volumetry značky L'Oreal Professionnel, sprej Volumetry, je určen k dodání objemu a hustoty jemným a slabým vlasům.


Tento inovativní přípravek péče o vlasy L'Oreal vytváří objemné účesy z povadlých pramenů bez života již po prvním použití.

Revoluční sprej na vlasy Volumetry od společnosti Loreal dodá vašemu účesu o třetinu větší objem. Díky speciálním složkám vytváří tento produkt moderní kosmetologie u kořínků každého vlasu tenký film, který prameny nadzvedne a dodá vašim vlasům závratnou plnost.

Všichni, kteří si sprej L'Oreal Root Spray zakoupili, ve svých recenzích uvádějí, že kromě mimořádných stylingových vlastností je tento sprej pro objem vlasů také vynikající ochranou proti silnému větru, nadměrné vlhkosti a extrémním teplotám.

Díky použití stylingového spreje Volumetry budou vaše vlasy dokonale upravené a viditelně se zvýší jejich hustota a objem.

Vlastnosti:

  • dodává jemným vlasům hustší vzhled
  • lehká textura nemastí a nezatěžuje vlasy
  • nazvedává vlasy od kořínků a propůjčuje jim objem
  • pečuje o vlasy a podporuje jejich zdravý vzhled

Použití:

Použijte před fénováním pro dodání objemu vlasům. Nastříkejte krátkou vzdálenost ke kořínkům mokrých nebo suchých vlasů.

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook