obrazek Zobrazit větší

Sprej na barvené vlasy 10 v 1 Loréal Professionnel - Vitamino Color - 190 ml

Nový produkt

Vitamino Color 10 v 1 je sprej na všechny typy barvených vlasů. Složení obohacené o neohespiridin, tocopherol, panthenol a UV filtr pomáhá chránit vlasové vlákno před vnějšími vlivy a podporuje lesk barvy.

Více informací

525 Kč s DPH

Více informací

Každá žena ví, že barvení vlasu je spojeno s neustálou intenzivní péčí, pokud nechcete skončit se "slámou" na hlavě. Barvené kadeře vyžadují větší péči, protože jsou po úpravě oslabené a poškozené. Široký sortiment výrobků Loreal Professionnel nabízí mnoho jedinečných a účinných produktů pro péči o vlasy.

Multifunkční sprej 10 v 1 Infinite z řady Vitamino Color od Lorelle si již získal srdce mnoha žen a dívek, které využívají služeb profesionálních stylistů. Výrobek má 10 funkcí, které pečují o barevné kadeře. Během několika sekund po aplikaci budou prameny zářit krásou a zdravím. Výrobek má regenerační vlastnosti, jeho jedinečné složení uzavírá roztříštěná a poškozená místa a poskytuje laminující efekt. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a UV zářením, omezuje jejich zamotávání. Po aplikaci jsou vlasy jemnější, pevnější a hedvábnější. 

Vlastnosti:

  • vyživuje vlasová vlákna
  • komplexní péče pro barvené vlasy
  • nezatěžuje
  • usnadňuje úpravu vlasů
  • snadno se nanáší

Návod k použití:

Nastříkejte potřebné množství na čisté a vlhké kadeře a vyfoukejte je. V případě potřeby lze aplikovat na suché vlasy.

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook