obrazek Zobrazit větší

Profesionální koncentrát - Acidic Sealer

Nový produkt

Profesionální koncentrát v podobě kyselé péče pro ochranu barvy barvených vlasů. -  DOPORUČUJEME POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

Více informací

780 Kč s DPH

Více informací

Profesionální koncentrát v podobě kyselé péče pro ochranu barvy barvených vlasů. Díky obsahu resveratrolu posiluje toto složení vlasové vlákno a zajistí optimální ochranu a intenzivní a dlouhotrvající lesk barvených vlasů. Toto tekuté lotion se při aplikaci na vlhké vlasy promění na mléčnou péči.


APLIKACE. Po umytí vlasů šamponem Vitamino Color aplikujte přímo na délky. Před použitím důkladně protřepte. Emulgujte a ihned důkladně opláchněte.

Exkluzivní ko-emulzní technologie
Tento ko-emulzní šampon představuje ideální rovnováhu mezi vysokou kosmeticitou a lehkostí. Specifická textura se přizpůsobí potřebám péče u všech typů vlasů, snadno a rovnoměrně se aplikuje. Šetrná čisticí báze, kombinace surfaktantů: jedny přinášejí silný pěnicí účinek, druhé hebkost.


Antioxidant resveratrol
Resveratrol je přírodní polyfenol získávaný ze slupky vinných hroznů, která obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů.
Pomáhá chránit buňky před volnými radikály.

Technologie Acidic Sealer
Při barvení je kutikula otevřená, tak aby dovnitř mohly proniknout pigmenty. Suché vlasy, externí poškození, či dokonce i životospráva mohou vést k intenzivnějšímu otevření vlasové kutikuly.
Díky péči Acidic Sealer s kyselým pH 4,5 je kutikula uzavřená.
Když je vlákno těsně uzavřené, vlasy odrážejí světlo přímo a díky tomu vypadají zdravější a jsou 6x lesklejší.

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook