Neutralizační šampon na šedivé a bílé vlasy Loréal Professionnel - Silver

Nový produkt

Neutralizační šampon na šedivé a bílé vlasy Loréal Professionnel Serie Expert Silver je obohacený o fialové pigmenty a hořčík. Neutralizuje žluté odlesky ve vlasech, zjemňuje vlasové vlákno a omezuje jeho křehkost, k níž jsou bílé vlasy přirozeně náchylné.

Více informací

560 Kč s DPH

Více informací

Nechte vyniknout krásu vašich šedých, bílých nebo světlých blond vlasů s naším fialovým šamponem projasňujícím barvu. Tento neutralizační systém, obohacený o hořčík a látky proti žloutnutí, potlačuje nežádoucí mosazné tóny. Na vlasech jsou po zesvětlení vidět teplé tóny nebo vlasy přirozeným šednutím odrážejí nežádoucí žluté tóny. Tento sytě fialový šampon pomáhá tyto tóny neutralizovat a zachovává tak vaši blond nebo bílou barvu. Složení pomáhá dosáhnout bezchybného tónování, zároveň vyživuje a chrání vlasové vlákno a podporuje jeho lesk.

Složení pomáhá dosahovat tónování bez mosazných tónů a zároveň chrání vlasové vlákno, podporuje lesk šedých, bílých nebo světlých blond vlasů. [PROFESIONÁLNÍ SLOŽENÍ]: Obsahuje neutralizační systém, obohacený o hořčík a látky proti žlutým tónům potlačujícím nežádoucí mosazné tóny. [NAVRŽENO PRO KADEŘNÍKY] Pro dosažení co nejlepších výsledků používejte v kombinaci s kondicionérem L’Oréal Professionnel Serie Expert.

12 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook