Zlatá maska pro okamžitou obnovu povrchu - Absolut Repair Golden Instant resurfacing

Nový produkt

Profesionální regenerační maska pro poškozené vlasy s redukováním povrchového poškození o 77 %. 

Více informací

645 Kč s DPH

Více informací

Rychlá obnova extrémně poškozených a suchých vlasů vyžaduje spoustu času, úsilí a správný přípravek. Odborníci z renomované francouzské společnosti Loreal Professionell vyvinuli řadu kosmetiky, která pomáhá bojovat s problémem suchých, křehkých a neživých kadeří - Absolut Repair. Loreal Absolut Repair Mask je jedinečná maska na vlasy, která obnovuje strukturu poškozených vlasů a dodává jim sílu a lesk.

Inovativní složení - ceramidy, fytokeratiny a kyselina mléčná - zanechává vlasy silné a hedvábně hladké. Jedinečné složení s lipidy navrací vlasům jejich původní živost a lesk a zanechává je lehké a nadýchané. Aktivní ceramidy intenzivně regenerují pokožku. Kyselina mléčná neutralizuje agresivní látky ve vodě a zůstává na povrchu vlasů i po umytí. Fytokeratin ve složení obnovuje tenká a slabá vlákna, hydratuje je a regeneruje. Přípravek rovněž poskytuje ochranu před negativními účinky UV záření. Neznečišťuje a nezatěžuje vlasy, takže je svěží.

Vlastnosti:

  • pro hloubkovou regeneraci vlasových vláken bez zatížení
  • příjemná textura
  • zanechává vlasy lesklé a zdravě vypadající

Návod k použití

Na čisté a vlhké vlasy, předem umyté šamponem Loreal Absolut Repair, naneste malé množství přípravku a rovnoměrně jej rozetřete po celé délce. Vyčkejte 2-5 minut a poté důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Vyhněte se kontaktu s očima.

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook