Péče pro suché a poškozené vlasy Loréal Professionnel - Absolut Repair

Nový produkt

Profesionální regenerační kondicionér proti poškození vlasů obnovuje povrch, přináší okamžitou hydrataci a hloubkovou výživu. 

Více informací

810 Kč s DPH

Více informací

Kondicionér Absolut Repair přináší dokonalou profesionální regeneraci poškozených a suchých vlasů. Regenerační kondicionér viditelně obnovuje povrch poškozených vlasů s velmi lehkým a hebkým dotekem, pečuje a usnadňuje rozčesávání vlasů bez zatížení. Vlasy jsou snáze upravitelné a lesklejší po ošetření rutinou zahrnující regenerační šampon Absolut Repair. Vlasové vlákno je posílené a regenerované díky účinným superpotravinovým ingrediencím quinoe a proteinu. Toto profesionální složení je schváleno a používáno kadeřníky a je součástí jejich salonního ošetření v salonech L’Oréal Professionnel Paris na celém světě. Pro dosažení optimálního výsledku proti poškození aplikujte třífázovou rutinu vlasové péče Absolut Repair zahrnující čisticí a vyživující šampon, regenerační kondicionér a multifunkční bezoplachový olej 10-in-1.​

Okamžitě vyživuje vlasy bez zatížení, pro vlasy hebčí a snáze upravitelné na dotek. Pečuje o vlasy a usnadňuje rozčesávání bez zatížení. Volba kadeřníků - Schváleno a používáno profesionálními kadeřníky S šamponem Absolut Repair a multifunkčním sprejem Absolut Repair 10 in 1 před úpravo účesu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook