Maska pro okamžitou obnovu povrchu vlasů - Absolut Repair

Nový produkt

Profesionální regenerační maska pro poškozené vlasy s redukcí povrchového poškození o 77 %.

Více informací

645 Kč s DPH

Více informací

Rychlá obnova extrémně poškozených a suchých vlasů vyžaduje spoustu času, úsilí a správný přípravek. Odborníci z renomované francouzské společnosti Laurel Professional vyvinuli řadu kosmetiky, která pomáhá bojovat s problémem suchých, křehkých a neživých kadeří - Absolut Repair. Loreal Absolut Repair Mask je jedinečná maska na vlasy, která obnovuje strukturu poškozených vlasů a dodává jim sílu a lesk.

Inovativní složení - ceramidy, fytokeratiny a kyselina mléčná - zanechává vlasy silné a hedvábně hladké. Jedinečné složení s lipidy navrací vlasům jejich původní živost a lesk a zanechává je lehké a nadýchané. Aktivní ceramidy intenzivně regenerují pokožku. Kyselina mléčná neutralizuje agresivní látky ve vodě a zůstává na povrchu vlasů i po umytí. Fytokeratin ve složení obnovuje tenká a slabá vlákna, hydratuje je a regeneruje. Přípravek rovněž poskytuje ochranu před negativními účinky UV záření. Neznečišťuje a nezatěžuje vlasy, takže je svěží. 

Vlastnosti:

  • až o 77 % snižuje poškození vlasů
  • zanechává vlasy až 7× lesklejší a zjemňuje je
  • poskytuje vlasům intenzivní regenerační péči
  • vyhlazuje povrch poničených vlasů
  • nezatěžuje vlasy
  • krémovo-gelová konzistence
  • doporučeno kombinovat se šamponem ze stejné řady

Návod k použití

Na čisté a vlhké kadeře, předem umyté šamponem Loreal Repair, naneste malé množství přípravku a rovnoměrně jej rozetřete po celé délce. Vyčkejte 2-5 minut a poté důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Vyhněte se kontaktu s očima.

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook