obrazek Zobrazit větší

Profesionální uhlazující sérum pro nepoddajné vlasy - Liss Unlimited

Nový produkt

Uhlazující sérum L'Oréal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited je obohacené o Pro-keratin, olej kukui a pupalkový olej.

Více informací

485 Kč s DPH

Více informací

Dosáhněte ochrany proti krepatění a poletujícím vlasům. Díky složení obohacenému o pupalkový olej zajišťuje Liss Unlimited sérum uhlazený a hebký efekt. Tento olej má vysoký obsah mastné kyseliny Omega-6, která je nezbytná pro zdravé vlasy. Tento vstřebávající se olej umožňuje snažší uhlazení vlasů, které jsou díky němu silnější, snáze se rozčesávají a foukají. Hydratační složení přináší lesk a snadnou upravitelnost vašich vlasů, zanechává je hladší na dotek a připravené pro dokonalou rutinu foukané. Obsahuje uhlazující látky, které zajišťují dlouhotrvající ochranný štít proti vlhkosti, který kontroluje vaše vlasy a chrání je proti krepatění. Lehké složení rozpustné ve vodě uzamyká vlasy a dodává jim úžasný lesk a kontrolovanou hebkost. Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte. Optimální a dlouhotrvající výsledky s trvalým používáním kompletní rutiny Liss Unlimited složené ze šamponu a masky, pro uhlazení vlasů.

SNADNÁ UPRAVITELNOST Hydratované složení, obohacené o pupalkový olej, přináší vašim vlasům lesk a snadnou upravitelnost pro dokonalou rutinu foukané.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook