Kondicionér pro křehké vlasy - Inforcer

Nový produkt

Intenzivní péče pro posílení oslabených vlasů Loréal Professionnel Serie Expert Inforcer

Více informací

810 Kč s DPH

Více informací

Slabé, suché a řídké vlasy jsou problémem téměř každé ženy, která se často upravuje, barví nebo nestará se o zdraví svých vlasů každý den. Pokud se síla a krása již vytratila, přicházejí na pomoc jedinečné produkty od profesionální francouzské společnosti Loreal Professionnel. Její výrobky jsou nejnovějším vývojem a technologiemi testovanými dermatology a jsou bezpečné i pro osoby se sklonem k alergiím a majitele citlivé pleti.

Kondicionér Loreal Professionnel Serie Expert Inforcer poskytuje luxusní péči křehkým a jemným vlasům. Přípravek byl vyvinut pro rychlou obnovu, výživu a hydrataci vlasů vystavených neustálému stylingu. Hlavní funkcí výrobku je zanechat vlasy hedvábně hladké a optimálně klouzavé, což usnadňuje rozčesávání. Přípravek také dodává pramenům přirozený lesk a chrání je před negativními vlivy agresivního prostředí, intenzivně vyživuje, hydratuje a posiluje oslabené vlasy. Obsahuje vitamín B6 a biotin, které společně poskytují základní péči. Nezatěžuje vlasy ani je neznečišťuje, lze jej používat nepřetržitě. Po aplikaci jsou zámky silné, lesklé a pružné, hladké a lesklé.

Vlastnosti:

  • proniká hluboko do vlasové struktury a vyživuje ji
  • posiluje vlasy od kořínků po konečky a chrání je před lámáním
  • zanechává vlasy hedvábně jemné a lesklé
  • zásobuje vlasy potřebnou dávkou hydratace

Návod k použití

Přípravek naneste na čisté a vlhké prameny a rovnoměrně rozetřete po celé délce. Nechte působit 2-4 minuty a poté důkladně opláchněte tekoucí vodou.

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook