Posilující maska proti lámání a pro křehké vlasy - Inforcer

Nový produkt

Maska inforcer pro posílení vlasů se sklonem k lámání. Vlasy jsou odolnější, silnější a perfektně vyživené.

Více informací

655 Kč s DPH

Více informací

Péče o jemné, lámavé a slabé vlasy vyžaduje spoustu času a vytrvalosti, a pokud si nevybereš účinný přípravek, může trvat i několik let, než se tvé vlasy obnoví. Odborníci z francouzské kosmetické společnosti Laurel Professional vyvinuli jedinečnou řadu produktů pro péči a regeneraci suchých, křehkých a poškozených pramenů vlasů. Každý výrobek je hypoalergenní, nezpůsobuje podráždění, šupinatění pokožky hlavy, nevyvolává lupy a vypadávání vlasů.

Ideálním přípravkem pro péči o porézní kadeře je posilující maska proti lámání vlasů Loreal Professionnel Inforcer. Přípravek je určen k obnově vitality, lesku, pružnosti a odolnosti vlasů. Snadné a úsporné použití masky pomáhá v krátké době obnovit strukturu poškozených pramenů. Výsledek je viditelný již po prvním použití - vaše vlasy budou jemnější, pevnější a lesklejší. Inovativní složení obsahuje vitamin B6 a biotin, které zajišťují kompletní výživu a hydrataci pramenů. Vyhlazuje pokožku a odstraňuje krepatění. Opravuje poškozená místa, dodává jim vlhkost a vitamíny. Přípravek rovněž urychluje růst a chrání před lámavostí, suchostí a matností.

Vlastnosti:

  • chrání vlasy před působením vnějších vlivů
  • posiluje křehké vlasy a zamezuje jejich lámání
  • zabraňuje rozštěpení konečků a padání vlasů
  • navrací vlasům pružnost a přirozený lesk

Návod k použití

Naneste potřebné množství na umyté vlasy a rovnoměrně je rozetřete po celé délce. Počkejte 3-5 minut a poté důkladně opláchněte tekoucí vodou.

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook